دانلود فیلم احضار سیلویا Summoning Sylvia 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080HQ و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
ترسناک
،
دلهره آور
،
کمدی
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

الکس وایز وسلی تیلور

بازیگران:

فرانکی گرانده ،
تراویس کولز ،
تروی ایواتا ،

دوره زمانی:
0 دقایق

درباره فیلم احضار سیلویا 2023

احضار سیلویا 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا تراویس کولز، فرانکی گرانده، تروی ایواتا و کارگردانی وسلی تیلور، الکس وایز در ژانر کمدی، ترسناک، ترسناک است. فیلم Summoning Sylvia 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.40 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم احضار سیلویا به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Summoning Sylvia 2023 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم احضار سیلویا 2023

در یک مهمانی آخر هفته که ناگهان ارواح شوم احضار می شوند، اتفاقات ترسناکی رخ می دهد.

فیلم Summoning Sylvia 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

باتو فیلم همچنین امکان اکران آنلاین فیلم Summoning Sylvia 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-Bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم احضار سیلویا با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت فیلم باتو، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم احضار سیلویا 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با دیدن هر فیلم و سریال نصف شده و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس Summoning Sylvia با لینک مستقیم

تیم فیلم باتو با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم Summoning Sylvia 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. ، کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید فیلم Summoning Sylvia 2023 را مشاهده کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا ضمیمه فیلم مشاهده کنید.

دانلود فیلم Summoning Sylvia 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Summoning Sylvia 2023 را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین Summoning Sylvia 2023 از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *