دانلود فیلم از مرد نامرئی بترسید Fear the Invisible Man 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 720p و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
دلهره آور
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
انگلستان ،

کارگردان:

پل دادبریج

بازیگران:

دیوید هیمن ،
مارک آرنولد ،
مهیری کالوی ،

دوره زمانی:
100 دقایق

درباره فیلم ترس از مرد نامرئی

Fear the Invisible Man 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا دیوید هیمن، مهیری کالوی، مارک آرنولد و کارگردانی پل دادبریج در ژانر ترسناک است. فیلم Fear the Invisible Man 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 3.70 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم «از مرد نامرئی بترس» به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Fear the Invisible Man 2023 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم Fear the Invisible Man – Fear the Invisible Man 2023

یک بیوه جوان بریتانیایی به یک همکار قدیمی دانشکده پزشکی پناه می دهد، مردی که به نوعی خود را نامرئی کرده است. همانطور که انزوای او عمیق تر می شود و عقلش به چالش می کشد، او نقشه می کشد تا حکومتی از قتل عمد و وحشت در سراسر شهر ایجاد کند…

فیلم ترس از مرد نامرئی را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان اکران آنلاین فیلم Fear the Invisible Man 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم Fear the Invisible Man 2023 را به صورت آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Fear the Invisible Man 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت خود را با مشاهده هر فیلم و سریال نصف شده و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم Fear the Invisible Man 2023 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Fear the Invisible Man 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و برای دریافت آن کافی است به باکس دانلود فیلم Fear the Invisible Man مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم از مرد نامرئی بترس با زیرنویس چسبیده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس Fear the Invisible Man – Fear the Invisible Man 2023 به صورت جداگانه ندارید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. شما می توانید با دانلود و یا رفتن به بخش آنلاین Fear the Invisible Man از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *