دانلود فیلم باربر Barber 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
جنایی
،
نمایش
،
اسرار امیز
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
ایرلند ،

کارگردان:

فینتان کانولی

بازیگران:

آیدان گیلن ،
ایسلینگ کرنز ،
گری لیدون ،

دوره زمانی:
90 دقایق

درباره فیلم آرایشگر

باربر فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا آیدان گیلن، آیسلینگ کرنز، گری لیدون و کارگردانی فینتان کانولی در ژانر جنایی، درام، معمایی است. فیلم باربر که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.50 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Barber, Barber 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش باربر 2023 با هر نسخه هماهنگ شده است تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم Barber, Barber 2023

وال باربر، یک محقق خصوصی، توسط یک بیوه ثروتمند استخدام می شود تا نوه گم شده اش را پیدا کند.

فیلم Barber 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

همچنین فیلم باتو امکان نمایش آنلاین فیلم باربار را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و زیرنویس فارسی همگام شده فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Barber 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت فیلم باتو، علاوه بر امکانات زیادی که برای تماشای فیلم آرایشگر در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با دیدن هر فیلم و سریالی است. نصف شده و هزینه کمتر است. شما پرداخت می کنید

دانلود فیلم و زیرنویس باربر با لینک مستقیم

تیم فیلم باتو پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم Barber, Barber 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روان بودن ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت بسیار مناسب است. it فقط به باکس مراجعه کنید دانلود فیلم Barber به Barber 2023 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم آرایشگر با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم Barber 2023 و زیرنویس آن به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. با دانلود و یا رفتن به قسمت نمایش آنلاین فیلم باربار می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *