دانلود فیلم ببر وحشی روسیه Russias Wild Tiger 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
مستند
،

سال انتشار:
2022

ساخته شده در:
روسیه ،

کارگردان:

فرانتس هافنر

بازیگران:

سالواتوره وکیو ،

دوره زمانی:
44 دقایق

درباره فیلم ببر وحشی روسیه 2022

ببر وحشی روسیه 2022 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا سالواتوره وکیو و کارگردانی فرانتس هافنر در ژانر مستند می باشد. فیلم Russias Wild Tiger 2022 که در سال 2022 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.80 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم ببر وحشی روسی کافیست کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Russias Wild Tiger 2022 با هماهنگی هر نسخه برای شما قرار داده شده است.

داستان فیلم ببر وحشی روسیه 2022

این نبرد گربه های بزرگ برای بقا را ضبط می کند و جزئیات زندگی صمیمی آنها را فاش می کند. حیواناتی که آنها را شکار می کنند نیز در فیلم هستند: ببرها بدون گوزن سیکا، واپیتی آلتای، گراز وحشی و خرس سیاه آسیایی نمی توانند زنده بمانند. ببر بزرگی که تماشاگر را در طول فیلم راهنمایی می کند، داستان توله اش را روایت می کند که یک سال پس از ترک او در یک منطقه حفاظت شده به دنیا آمده است.

فیلم ببر وحشی روسیه را آنلاین تماشا کنید

همچنین ایزی بهین امکان نمایش آنلاین فیلم ببر وحشی روسیه را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-Bluray و زیرنویس فارسی همگام شده فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم ببر وحشی روسیه با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم ببر وحشی روسیه در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با تماشای هر کدام به نصف می رسد. فیلم و سریال کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم Russias Wild Tiger 2022 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم Russias Wild Tiger را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و کافی است. برای دریافت آن. به باکس دانلود فیلم ببر وحشی روسی مراجعه فرمایید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Russias Wild Tiger 2022 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Russians Wild Tiger را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. شما می توانید با دانلود و یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم روسیه ببر وحشی از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *