دانلود فیلم برگر خوب 2 Good Burger 2 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 720p و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
خانواده
،
کمدی
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

فیل تریل

بازیگران:

کل میچل ،
کنان تامپسون ،
پیت دیویدسون ،

دوره زمانی:
90 دقایق

درباره فیلم Good Burger 2 – Good Burger 2 2023

برگر خوب 2 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا کل میچل، پیت دیویدسون، کنان تامپسون و کارگردانی فیل تریل در ژانر کمدی خانوادگی است. فیلم Good Burger 2 Good Burger 2 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.40 را از سایت imdb و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Good Burger 2 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس قیلام برگرخبر 2 با هر نسخه هماهنگ شده تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم Good Burger 2 2023

پس از شکست آخرین اختراعش، دکس توسط اد به شغل قبلی خود در گود برگر بازگردانده می شود. وقتی دکس نقش ها را طراحی می کند، دوباره در خطر است.

فیلم Good Burger 2 را به صورت آنلاین تماشا کنید

Easy Watch همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Good Burger 2 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Good Burger 2 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Burger Good 2 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با تماشای آن نصف می شود. هر فیلم و سریال و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس Good Burger 2 – Good Burger 2 2023 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم Good Burger 2 را ارائه کرده است که هم از نظر روان بودن ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و برای دریافت آن فقط کافی است. به باکس دانلود بروید به فیلم Good Burger 2 – Good Burger 2 2023 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا ضمیمه فیلم مشاهده کنید.

دانلود فیلم Good Burger 2 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Good Burger 2 را جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم Good Burger 2 2023 از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *