دانلود فیلم راهنمایی امیلی Guiding Emily 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080HQ و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
نمایش
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

اندی میکیتا

بازیگران:

آنتونیو کوپو ،
اریک مک کورمک ،
سارا درو ،

دوره زمانی:
84 دقایق

درباره فیلم Guiding Emily 2023

Guiding Emily فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا سارا درو، اریک مک کورمک، آنتونیو کوپو و کارگردانی اندی میکیتا در ژانر درام است. فیلم Guiding Emily 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 8.00 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Guiding Emily به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش راهنمای امیلی راهنمایی امیلی با هماهنگی هر نسخه برای دانلود شما قرار داده شده است.

داستان راهنمای امیلی

امیلی پس از از دست دادن بینایی خود و گارث، سگی را به عنوان راهنمای خود انتخاب می کند. امیلی سعی می کند با واقعیت زندگی خود کنار بیاید. امیلی و راهنمایش سعی می کنند در وظیفه خود پیشرفت کنند.

فیلم Guiding Emily 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

فیلم باتو همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Guiding Emily را با کیفیت های مختلف Blu-ray-360-720-1080 و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم Guiding Emily 2023 را به صورت آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت فیلم باتو، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم راهنمای امیلی 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما به نصف کاهش می یابد. تماشای هر فیلم و سریال کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس Guiding Emily Guiding Emily 2023 با لینک مستقیم

تیم فیلم باتو پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم The Guide to Emily 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و آن را دریافت کنید، کافی است به باکس دانلود بروید. به فیلم Guiding Emily 2023 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Guiding Emily 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم Guiding Emily و زیرنویس ها به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش غربالگری آنلاین Guiding Emily – Guiding Emily 2023 از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *