دانلود فیلم زندگی داستانی ای جی فیکری The Storied Life of AJ Fikry 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
نمایش
،
کمدی
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2022

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

هانس کانوزا

بازیگران:

کریستینا هندریکس ،
لورن استامیل ،
لوسی هیل ،

دوره زمانی:
105 دقایق

درباره فیلم The Storied Life of AJ Fikry 2022

The Storied Life of AJ Fikry 2022 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا لورن استامیل، کریستینا هندریکس، لوسی هیل و کارگردانی هانس کانوزا در ژانر کمدی، درام است. فیلم The Storied Life of AJ Fikry 2022 که در سال 2022 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.50 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم The Storied Life of AJ Fikry به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس The Storied Life of AJ Fikry – The Storied Life of AJ Fikry 2022 با هر نسخه هماهنگ شده است تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم The Storied Life of AJ Fikry – The Storyed Life of AJ Fikry 2022

همسر فیکری ای جی مرده است، کتابفروشی او دچار مشکل شده است و اکنون یک نسخه کمیاب از شعرهای پو به سرقت رفته است. با این حال، هنگامی که یک بسته مرموز ظاهر می شود، ورود آن به او این فرصت را می دهد که زندگی خود را از نو شروع کند و…

فیلم The Storied Life of AJ Fikry را به صورت آنلاین تماشا کنید

فیلم باتو همچنین امکان نمایش آنلاین زندگی داستانی ای جی فکری را با کیفیت های مختلف Bluray-360-720-1080 و با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید آن را به راحتی و با ترافیک تماشا کنید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم The Storied Life of AJ Fikry را با ترافیک نیم بها آنلاین تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت فیلم باتو، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم زندگی داستانی ای جی فیکری در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت خود را با تماشا هر فیلم و سریالی کمتر و نیم بها می پردازید.

دانلود فیلم و زیرنویس The Storied Life of AJ Fikry با لینک مستقیم

تیم فیلم باتو با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های زندگی داستانی AJ Fikri 2022 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و برای دریافت آن کافی است به باکس دانلود فیلم The Storyed Life of AJ Fikry مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Storied Life of AJ Fikry 2022 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس The Storied Life of AJ Fikry را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. است. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین The Storyed Life of AJ Fikry از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *