دانلود فیلم شصت و نه 6ixtynin9 1999 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
جنایی
،
دلهره آور
،
کمدی
،

زبان:
تایلندی

سال انتشار:
1999

ساخته شده در:
تایلند ،

کارگردان:

Pen-Ek Ratanaruang Tom Pen-Ek Ratanaruang

بازیگران:

فومتونگ سیاه ،
لالیتا پانیوپاس ،
تاسانوالای اونگارتیتیچای ،

دوره زمانی:
118 دقایق

درباره فیلم شصت و نه 1999

شصت و نه فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا تاساناولای اونگارتیتیچای، بلک فومتونگ، لالیتا پانیوپس و کارگردانی پن-اک راتاناروانگ، تام پن-اک راتاناروانگ در ژانر کمدی، جنایی، ترسناک می باشد. فیلم 6ixtynin9, 69, 1999 که در سال 1999 ساخته شده است توانسته امتیاز 7.20 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم 6ixtynin9 – Sixty-nine 1999 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Qilam Sixty-nine – 6ixtynin9 1999 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم 6ixtynin9

زنی که در جریان بحران آسیا از یک شرکت مالی اخراج شده بود، بدون پول به خانه بازمی گردد. با این حال، او جعبه ای از ثروت را در جلوی در پیدا می کند و تصمیم می گیرد آن را نگه دارد. با این حال، افرادی که رفتند به زودی آن را می خواهند.

تماشای آنلاین فیلم 6ixtynin9

Easy Watch همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم 6ixtynin9 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم sixty-nine, 6ixtynin9 1999 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Sixty Nine 1999 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با دیدن هر فیلم به نصف می رسد. و سریال و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس sixty-nine, 6ixtynin9 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Sixty Nine محصول 1999 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. ، کافیست به باکس مراجعه کنید دانلود فیلم 6ixtynin9 به شصت و نه مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم 6ixtynin9 1999 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس 6ixtynin9 – Sixty-nine 1999 به صورت جداگانه ندارید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم Sixty Nine 1999 از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *