دانلود فیلم طرف دیگر جعبه Other Side of the Box 2018 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 720p و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
ترسناک
،
داستان کوتاه
،
دلهره آور
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2018

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

کالب جی فیلیپس

بازیگران:

جاش شل ،
نیک تگ ،
تیگان رز ،

دوره زمانی:
15 دقایق

درباره فیلم طرف جعبه دیگر

Other Side of the Box 2018 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا نیک تگ، تیگان رز، جاش شل و کارگردانی کالب جی فیلیپس در ژانر داستان کوتاه، ترسناک، تعلیق است. فیلم Other Side of the Box 2018 که در سال 2018 ساخته شده است توانسته امتیاز 7.30 را از سایت imdb و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Other Side of the Box به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش Other Side of the Box با هر نسخه هماهنگ شده است تا دانلود کنید.

داستان فیلم طرف دیگر جعبه

زوجی از یک دوست قدیمی بسته‌ای مرموز دریافت می‌کنند.

فیلم Other Side of the Box 2018 را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم در آن سوی جعبه را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید آن را به راحتی و با ترافیک تماشا کنید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Other Side of the Box، طرف دیگر جعبه با ترافیک نیم بها

همچنین با مشاهده آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Other Side of the Box 2018 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با مشاهده هر فیلم و سریالی نصف می شود و کمتر پول می دهید.

دانلود فیلم و زیرنویس آن طرف جعبه Other Side of the Box با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم Other Side of the Box را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. کافی است به باکس دانلود فیلم Other Side of the Box 2018 مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Other Side of the Box 2018 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم Other Side of the Box 2018 و زیرنویس ها به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. با دانلود یا رفتن به قسمت مشاهده آنلاین فیلم در سمت دیگر جعبه می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *