دانلود فیلم فراری بزرگ The Great Escaper 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080HQ و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
نمایش
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
انگلستان ،
سوئد ،

کارگردان:

الیور پارکر

بازیگران:

گلندا جکسون ،
جان ایستاده ،
مایکل کین ،

دوره زمانی:
96 دقایق

درباره فیلم فرار بزرگ

The Great Escaper فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا مایکل کین، گلندا جکسون، جان ایستاده و کارگردانی الیور پارکر در ژانر درام است. فیلم Great Escaper 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 7.20 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم The Great Escaper 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش The Great Escaper برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم Big Ferrari 2023

برنارد جردن از خانه سالمندان فرار می کند تا در مراسم هفتادمین سالگرد فرود DD در فرانسه شرکت کند.

فیلم Big Ferrari 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

Ezi Bebin همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Big Ferrari را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم The Great Escaper را به صورت آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم The Great Escaper در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با دیدن هر فیلمی به نصف می رسد. و سریال کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم The Great Escaper 2023 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم easy watch با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم The Great Escaper The Great Escape 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. ، و برای دریافت آن کافی است. به باکس دانلود فیلم The Great Escaper مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Great Escaper با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس The Great Escaper را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم The Great Escaper 2023 از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *