دانلود فیلم نبرد برای عدالت The Battle for Justice 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
عمل
،
جنایی
،

سال انتشار:
2023

بازیگران:

میکی او ،
یو ان تای ،

دوره زمانی:
57 دقایق

درباره فیلم نبرد برای عدالت

The Battle for Justice 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا میکی هی، یو ان تای، یو ان تای و کارگردانی در ژانر اکشن، جنایی است. فیلم Battle for Justice که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.00 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم The Battle for Justice کافیست کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش Battle for Justice – The Battle for Justice 2023 با هماهنگی هر نسخه برای دانلود برای شما قرار داده شده است.

داستان فیلم نبرد برای عدالت 2023

پلیس جوان مبارزه با مواد مخدر، چن ژنگ، پس از دریافت تاییدیه از مافوق خود، هویت خود را تغییر داده و مخفیانه وارد یک کارخانه مواد مخدر می شود. او با جیانگ های بیرون از کارخانه کار می کند تا یک باند بزرگ تولید و قاچاق مواد مخدر به ریاست هی یوانهوا را ریشه کن کند. در این مدت، چن ژنگ بارها مورد آزمایش و تهدید قاچاقچیان حیله گر قرار می گیرد.

فیلم نبرد برای عدالت را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم The Battle for Justice را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم The Battle for Justice 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت EasyBebin، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم The Battle for Justice 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که با تماشای هر فیلم، میزان اینترنت مصرفی را نیز دارید. و سریال ها نصف می شود و شما هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم و زیرنویس The Battle for Justice, Battle for Justice 2023 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Battle for Justice را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. ، فقط به باکس دانلود مراجعه کنید فیلم نبرد برای عدالت را ببینید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Battle for Justice 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس The Battle for Justice را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم The Battle for Justice 2023 از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *