دانلود فیلم نقشه کشتن مادرم The Plot to Kill My Mother 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080HQ و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
دلهره آور
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
کانادا ،

کارگردان:

سهام سیمون

بازیگران:

آرون هامفریس ،
میلتون بارنز ،
رومی ولتمن ،

دوره زمانی:
87 دقایق

درباره فیلم The Plot to Kill My Mother 2023

The Plot to Kill My Mother فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا رومی ولتمن، میلتون بارنز، آرون هامفریس و کارگردانی سیمون استاک در ژانر ترسناک است. فیلم The Plot to Kill My Mother 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.00 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم The Plot to Kill My Mother به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Qilam Map of Killing My Mother برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم The Plot to Kill My Mother – 2023 نقشه کشتن مادرم

زنی که ندانسته تحت حمایت شاهدان فدرال بزرگ شده است، پس از قتل مادرش زیر و رو می شود و همه چیزهایی را که فکر می کرد درست بود زیر سوال می برد.

فیلم The Plot to Kill My Mother 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

Eazi Bebin همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Killing My Mother 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Plan to Kill My Mother 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات زیادی که برای تماشای فیلم Plan to Kill My Mother 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما به نصف می رسد. با دیدن هر فیلم و سریال و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس The Plot to Kill My Mother با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم The Plot to Kill My Mother 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. برای دریافت کافی است به باکس دانلود فیلم Killing My Mother 2023 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Plot to Kill My Mother با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Killing My Mother 2023 را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین The Plot to Kill My Mother 2023 از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *