دانلود فیلم پدر راه آهن کهکشانی Father of the Milky Way Railroad 2023 دوبله فارسی
با کیفیت 720p و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
نمایش
،

زبان:
ژاپنی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
ژاپن ،

کارگردان:

ایزورو ناروشیما

بازیگران:

ماکی ساکای ،
ماساکی سودا ،
نانا موری ،

دوره زمانی:
128 دقایق

درباره فیلم پدر راه شیری راه آهن

پدر راه‌آهن راه شیری فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا نانا موری، ماکی ساکای، ماساکی سودا و کارگردانی ایزورو ناروشیما در ژانر درام است. فیلم Father of the Galactic Railway 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.30 را از سایت IMDB و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Father of the Milky Way Railroad 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش راه آهن پدر راه شیری برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم پدر راه آهن کهکشانی 2023

ماساجیرو میازاوا چندین نسل است که صاحب یک مغازه گروفروشی بوده است. اولین پسرش کنجی و دخترش توشی میازاوا نام دارد. کنجی قرار است به عنوان پسر اول گروفروشی را تصاحب کند، اما او قبول نمی کند. ماساجیرو روی پسرش نرم است. در عین حال توشی باهوش و عاقل است. پدر و برادر بزرگترش را نصیحت می کند. یک روز توشی مریض می شود.

فیلم Father of the Milky Railroad 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Father of the Milky Way Railroad 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-Bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم Father of the Galaxy Railway 2023 را با ترافیک نیم بها به صورت آنلاین تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت دیجی مدیا، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم پدر راه شیری راه آهن 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما توسط تماشای هر فیلم و سریال نصف می شود و هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم و زیرنویس Father of the Galactic Railway 2023 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم پدر راه شیری را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. برای دریافت آن کافیست به باکس دانلود فیلم پدر راه شیری راه آهن 2023 بروید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم پدر راه شیری راه آهن با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس پدر راه شیری راه آهن را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم به صورت خودکار زیرنویس روی فیلم قرار می گیرد. . شما می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین Father of the Milky Railroad از این قابلیت استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *