دانلود فیلم پرسی جکسون و المپیکیان دزد صاعقه Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
خانواده
،
فانتزی
،
ماجرا
،

زبان:
باستان (تا 1453) یونانی انگلیسی

سال انتشار:
2010

ساخته شده در:
آمریکا ،
انگلستان ،
کانادا ،

کارگردان:

کریس کلمبوس

بازیگران:

کوین مک کید ،
لوگان لرمن ،
استیو کوگان ،

دوره زمانی:
118 دقایق

درباره فیلم Percy Jackson and the Lightning Thief Olympians

Percy Jackson and the Lightning Thief Olympians 2010 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا لوگان لرمن، کوین مک کید، استیو کوگان و کارگردانی کریس کلمبوس در ژانر ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی می باشد. فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief که در سال 2010 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.90 را از سایت imdb و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief – Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 هماهنگ با هر نسخه برای شما قرار داده شده است تا دانلود کنید.

داستان پرسی جکسون و المپیکی های دزد رعد و برق

ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم، اما خدایان کوه المپ و بسیاری از شیاطین از صفحات اساطیر یونان وارد دنیای ما می شوند. پرسی جکسون دانش آموز دبیرستانی است که با این خدایان افسانه ای روبرو می شود. صاعقه زئوس، خدای خدایان، دزدیده شده است و پرسی مظنون اصلی است. از طرفی مادر پرسی نیز ناپدید شده است. پرسی و دوستانش برای یافتن مادرش و یافتن دزد اصلی رعد و برق، سفری پرماجرا را آغاز می کنند. آنها مادر پرسی را نجات می دهند و رازی قدرتمندتر از خدایان را فاش می کنند…

فیلم پرسی جکسون و المپیک دزد رعد و برق را به صورت آنلاین تماشا کنید

ایزی بهین همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و با زیرنویس فارسی فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief – Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010

همچنین با مشاهده آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief – Percy Jackson and the Olympians, the Lightning Thief 2010 در اختیار شما قرار می گیرد، از این مزیت نیز برخوردار هستید. با دیدن هر فیلم و سریال میزان اینترنت مصرفی شما نصف می شود و هزینه کمتری پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روان بودن ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم سینما. کافی است به باکس دانلود فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 مراجعه کنید، همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم مشاهده کنید.

دانلود فیلم Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief 2010 را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. . می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *