دانلود فیلم کاتال راز جک فروت Kathal A Jackfruit Mystery 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080HQ و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
جنایی
،
نمایش
،
کمدی
،

زبان:
هندی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
هند ،

کارگردان:

یاشوردان میشرا

بازیگران:

آنانت جوشی ،
سانیا مالهوترا ،
ویجی راز ،

دوره زمانی:
115 دقایق

درباره فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023

Kathal A Jackfruit Mystery 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا سانیا مالهوترا، آنانت جوشی، ویجی رااز و کارگردانی یاشواردان میشرا در ژانر کمدی، جنایی، درام است. فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 6.70 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Kathal A Jackfruit Mystery برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023

یک سیاستمدار محلی که جک فروت های ارزشمندش ناپدید می شود و یک افسر پلیس جوان مصمم است که خودش را حل کند این پرونده عجیب.

فیلم رمز و راز Kathal A Jackfruit را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان اکران آنلاین فیلم Kathal A Jackfruit Mystery, Kathal Raz Jackfruit 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Kathal A Jackfruit Mystery با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم راز کاتال یک جک فروت در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با تماشای هر فیلم و سریال ها نصف می شوند و شما هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم easy-bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم کتال راز جک فروت را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت بسیار مناسب است. کافی است باکس دانلود فیلم Kathal A Jackfruit Mystery – Kathal Raz Jackfruit 2023. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Kathal A Jackfruit Mystery 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس Katal Raz Jackfruit 2023 به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین Kathal A Jackfruit Mystery 2023 از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *