دانلود فیلم کوان دائو سفر یک بوکسور Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 720p و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
عمل
،

زبان:
چینی ها

سال انتشار:
2020

ساخته شده در:
چین ،

کارگردان:

ویلیام سو

بازیگران:

آشینا کواک ،
آوین لیو ،
دنی کواک-کوان چان ،

دوره زمانی:
0 دقایق

درباره فیلم Quan Dao Journey of a Boxer 2020

Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا Danny Kwok-Kwan Chan، Ashina Kwok، Awayne Liu و کارگردانی William So در ژانر اکشن است. فیلم Quan Dao Journey of a Boxer که در سال 2020 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.90 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer 2020

یک نیو از مهارت های بوکس چشمگیر خود برای محافظت از افراد ضعیف استفاده می کند. وقتی آه نیو متوجه می شود که استودیوی معلمش در آستانه ورشکستگی است، برای کسب درآمد به یک تورنمنت زیرزمینی می پیوندد.

تماشای آنلاین فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer, Quan Dao The Journey of a Boxer 2020

همچنین Ezi Behin امکان اکران آنلاین فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 را به صورت آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم کوان دائو، سفر باکسر 2020 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت شما استفاده با دیدن هر فیلم و سریالی نصف می شود و هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم و زیرنویس Quan Dao Journey of a Boxer با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin با بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 را در اختیار شما قرار می دهد که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. و برای دریافت آن کافی است به باکس دانلود فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer 2020 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا ضمیمه فیلم مشاهده کنید.

دانلود فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer و زیرنویس آن را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. شده است شما می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم Quan Dao The Journey of a Boxer از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *