دانلود فیلم گرفتار در خانه روستایی Trapped in the Farmhouse 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه رایگان

ژانر. دسته:
دلهره آور
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

پیتر سالیوان

بازیگران:

گابریل پرانتر ،
جنا میچنو ،
تریفنا وید ،

دوره زمانی:
0 دقایق

درباره فیلم Trapped in the Farmhouse 2023

به دام افتاده در خانه مزرعه یک فیلم ترسناک بسیار خوش ساخت با تماشا جنا میشنو، گابریل پرانتر، تریفنا وید و کارگردانی پیتر سالیوان است. فیلم Trapped in the Farmhouse که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 4.70 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes کسب کند. برای دانلود فیلم به دام افتاده در مزرعه می توانید به سادگی کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش The Trapped in the Farmhouse 2023 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم به دام افتاده در خانه مزرعه

زنی که از دوست پسر بدرفتار خود فرار می کند، به دنبال طوفان وحشتناکی وارد یک خانه مزرعه ای منزوی می شود، غافل از اینکه چیزی به مراتب بدتر در داخل در انتظار او است.

فیلم Trapped in the Farmhouse 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

دیجی مدیا همچنین امکان اکران آنلاین فیلم Trapped in the Farmhouse 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-Bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Trapped in the Farmhouse 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Trapped in the Farmhouse 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با تماشای Every فیلم و سریال نصف شده و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم و زیرنویس Trapped in the Farmhouse 2023 با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Trapped in the Farmhouse را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. کافی است به باکس دانلود فیلم به دام افتاده در خانه مزرعه مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Trapped in the Farmhouse 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم و زیرنویس Trapped in the Farmhouse 2023 را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. شما می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین Trapped in the Farmhouse از این ویژگی استفاده کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *