دانلود مسابقه رئالیتی شو ضد قسمت 1 تا 2 با کیفیت HD – سریال رئالیتی شو ضد
با کیفیت 720p و نسخه رایگان

ژانر:
اجتماعی
،

زبان:
فارسی

سال انتشار:
1402

ساخت کشور:
ایران ،

کارگردان:

سعید ابوطالب

بازیگران:

الیکا عبدالرزاقی ،
امیرحسین رستمی ،
امیرمهدی ژوله ،
بهنام تشکر ،
حسین رفیعی ،

مدت زمان:
66 دقیقه

رده سنی:


به بالا

سریال رئالیتی شو ضد سریال جدید و جذاب و البته پرستاره خدمت علاقه مندان به سریال و نمایش خانگی هستیم. این سریال جذاب که به تازگی ارایه شده است. از شبکه نمایش خانگی نماوا پخش می شود. جهان تماشا مربوط به پاریس در سال 1986 می‌ شود، وقتی عده‌ ای به عنوان گردشگر وارد این کشور شده و سپس توسط جاسوس‌ ها ربوده می شوند و تماشا، مبارزه جاسوس‌ ها با ضد جاسوس‌ ها را به تصویر می‌ کشد. ضد یک تماشا خلاقانه گروهی از جنس تماشا های نقش مخفی با دو عنصر خیر و شر است: جاسوس ها و غیر جاسوس ها. تماشا ضد ما را به دقیق گوش دادن و دقیق سخن گفتن تشویق می کند: ضد همانند داستان ها و سناریو های فیلم های هیجان انگیز و جاسوسی تاریخ سینما جذاب و پر تعلیق است. در ستایش سینما، برای عشق فیلم ها.

دانلود سریال رئالیتی شو ضد – تمامی قسمت ها بدون سانسور

جهان تماشا مربوط به پاریس در سال 1986 می‌ شود، وقتی عده‌ ای به عنوان گردشگر وارد این کشور شده و سپس توسط جاسوس‌ ها ربوده می شوند و تماشا، مبارزه جاسوس‌ ها با ضد جاسوس‌ ها را به تصویر می‌ کشد. ضد یک تماشا خلاقانه گروهی از جنس تماشا های نقش مخفی با دو عنصر خیر و شر است: جاسوس ها و غیر جاسوس ها. تماشا ضد ما را به دقیق گوش دادن و دقیق سخن گفتن تشویق می کند: ضد همانند داستان ها و سناریو های فیلم های هیجان انگیز و جاسوسی تاریخ سینما جذاب و پر تعلیق است. در ستایش سینما، برای عشق فیلم ها.

دانلود سریال رئالیتی شو ضد 1 تا آخر با کیفیت HD

مسابقه رئالیتی شو ضد ساخت کشور ایران و در ژانر اکشن و به کارگردانی سعید ابوطالب و مجری مجید واشقانی می باشد. هنرمندان : الیکا عبدالرزاقی، خداداد عزیزی، علی صبوری، بهنام تشکر، سام نوری، امیرمهدی ژوله، آشا محرابی، حسین رفیعی، امیرحسین رستمی و…

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *